09108499640 futballtehran@gmail.com

کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران در مدرسه فوتبال دختران

فوتبال تهران فوتبال بانوان, فوتسال بانوان, ورزش بانوان کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران در مدرسه فوتبال دختران
کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران

فوتبال بانوان فوتسال بانوان ورزش بانوان

کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران در مدرسه فوتبال دختران

ب پشتیبان سایت

کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران در مدرسه فوتبال دختران با بهترین امکانات و زیر نظرمربیان حرفه ای و متخصص به آموزش دختران با استعداد می پردازد.

سه جلسه تمرین در هفته یک روال معمول برای بازیکنان آماتور می باشد، بازیکنانی که یا عموما کم سن و سال هستند و یا قصد ادامه فوتسال و یا فوتبال را به صورت حرفه ای ندارند و بیشتر برای سلامت روح و روان و سرگرمی این تمرینات را انجام می دهند.

اگر جزء این دو دسته هستید یعنی افرادی که فوتبال را به صورت تفریحی بازی می کنند و یا بازیکنان کم سن و سالی که تازه آموزش های فوتبال را شروع کرده اید دو تا سه جلسه تمرین در هفته برای شما ایرادی ندارد. ولی اگر بازیکنی هستید که می خواهید فوتبال را به شکلی جدی تر و حرفه ای تر بازی کنید، حداقل باید 6 جلسه تمرین در هفته داشته باشید. لازم به ذکر است که بازیکنان حاظر در لیگ های حرفه ای به طور میانگین 10 تا 12 جلسه در هفته تمرین می کنند.

این نکته را نیز متذکر شوم که در ورزش حرفه ای هیچ تفاوتی بین آقایان و بانوان وجود ندارد و هر دختر ورزشکاری که می خواهد در عرصه ورزش بانوان موفق شود باید یک سری حداقل ها را رعایت کند. انجام دادن میانگین تعداد جلسات مورد نیاز یک بازیکن حرفه ای در هفته، یکی از از این حداقل ها می باشد.

برای ثبت نام در کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران و همچنین کلاس های آموزشی فوتبال لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.