09108499640 futballtehran@gmail.com

کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران و کلاس آموزش فوتبال دخترانه

فوتبال تهران ورزش بانوان کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران و کلاس آموزش فوتبال دخترانه
کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران

ورزش بانوان

کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران و کلاس آموزش فوتبال دخترانه

ب پشتیبان سایت

کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران و کلاس های آموزشی فوتبال دخترانه به صورت سالانه در چهار ترم مجزا ( ترم بهار، ترم تابستان ، ترم پاییز ، ترم زمستان ) برگزار می شود.

اگر شما یک دختر کم سن و سال و پر از شور و هیجان هستید و به دنبال یک ورزش پر از هیجان های مختلف می گردید ما به شما دو رشته مهیج و جذاب فوتبال و فوتسال را پیشنهاد می کنیم. در ورزش بانوان، فوتبال و فوتسال دو رشته فوق العاده پر طرفدار می باشند، در چند سال گذشته فوتبال و فوتسال نه تنها در بین آقایان بلکه در بین بانوان نیز پیشرفت چشم گیری داشته است.

با موفقیت های چند سال اخیر این دو رشته در سطح ملی، مخصوصا موفقیت های بانوان فوتسالیست کشورمان در مسابقات آسیایی و جهانی شور و هیجان تازه ای در فوتسال و فوتبال بانوان دمیده شده است. این موفقیت ها و قهرمانی ها در علاقمندی و ایجاد انگیزه دختران جوان تر تاثیر زیادی دارد، و باعث کشیده شدن آنها به سمت فوتبال و فوتسال می شود. هر چه موفقیت های ورزشکار حرفه ای در رشته ای بیشتر باشد طبیعتا انگیزه ورزشکاران سطح پایین تر در همان رشته بالاتر می رود.

برای ثبت نام در کلاس فوتسال بانوان در غرب تهران و همینطور ثبت نام کلاس های آموزش فوتبال بانوان لطفا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
ثبت نام کلاس آموزشی فوتبال و فوتسال بانوان

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.