09108499640 futballtehran@gmail.com

کلاس فوتسال دخترانه در تهران (آموزش فوتبال و فوتسال بانوان)

فوتبال تهران فوتبال بانوان, فوتسال بانوان, ورزش بانوان کلاس فوتسال دخترانه در تهران (آموزش فوتبال و فوتسال بانوان)
کلاس فوتسال دخترانه در تهران

فوتبال بانوان فوتسال بانوان ورزش بانوان

کلاس فوتسال دخترانه در تهران (آموزش فوتبال و فوتسال بانوان)

ب پشتیبان سایت

کلاس فوتسال دخترانه در تهران: مدرسه فوتبال دخترانه طلایی پوشان سپاهان با کسب مجوز از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به آموزش فوتسال و فوتبال بانوان می پردازد.

باشگاه فرهنگی ورزشی طلایی پوشان سپاهان در سال گذشته موفق به کسب مجوز از هیئت فوتبال استان تهران و همچنین باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شد. این باشگاه با مدیریت سرکار خانوم رقیه محبتی از فعالان عرصه ورزش بانوان تا کنون اقدامات و فعالیت های مفید و قابل توجهی در گستردگی و اهمیت ورزش بانوان انجام داده است.

از جمله این فعالیت ها می توان به برگزاری استعدادیابی فوتبال و فوتسال بانوان، برگزاری کلاس های آموزش فوتبال و فوتسال مخصوص دختران و همچنین همکاری با چند تیم لیگ برتری فوتسال برای منتقل کردن بازیکنان با استعداد به لیگ برتر فوتسال کشور اشاره کرد.

بازیکنان فوتبال و فوتسال تهران که به دنبال یک تیم مناسب و حرفه ای هستند و همچنین اولیا محترمی که به دنبال یک مدرسه فوتبال با کیفیت برای آموزش دختران خود می باشند می توانند با برنامه های این باشگاه حرفه ای همراه شوند.

برای کسب مشاوره رایگان و همچنین ثبت نام در کلاس فوتسال و فوتبال دخترانه در تهران با همکاران ما در تماس باشید. اطلاعات تماس در صفحه تماس با ما موجود می باشد.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.