09108499640 futballtehran@gmail.com

کلاس های فوتبال دخترانه در تهران (فوتبال و فوتسال)

فوتبال تهران فوتبال بانوان, فوتسال بانوان, ورزش بانوان کلاس های فوتبال دخترانه در تهران (فوتبال و فوتسال)
کلاس های فوتبال دخترانه در تهران

فوتبال بانوان فوتسال بانوان ورزش بانوان

کلاس های فوتبال دخترانه در تهران (فوتبال و فوتسال)

ب پشتیبان سایت

کلاس های فوتبال دخترانه در تهران : مدرسه فوتبال بانوان برای کلاس های آموزش حرفه ای فوتبال و فوتسال خود از بین دختران مستعد و علاقمند شاگرد می پذیرد.

شرکت در کلاس های آموزش حرفه ای فوتبال این اجازه را به دختران می دهد فوتبال و فوتسال و به طور کلی ورزش بانوان را به شکل دیگری ببینند. حضور در این دوره های آموزشی باعث می شود که سطح دید بازیکنان نسبت به ورزش تغییر کند و فوتبال را به شکل حرفه ای تری دنبال کنند. همچنین انجام تمرینات این کلاس ها باعث می شود تا دختران مقدار آمادگی و سطح توانایی خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کنند و در یابند که در چه سطحی هستند و تا چه سطحی می توانند پیشرفت کنند.

اولین مسئله که هر ورزشکار حرفه ای باید بداند میزان استعداد و توانایی ذاتی خود می باشد. بازیکن ابتدا باید دریابد که آیا اصلا استعداد این کار را دارد یا خیر ؟ و اگر استعداد دارد تا چه حد جای پیشرفت و ترقی دارد؛ تا زمانی که بازیکن به این مهم آگاهی نداشته باشد نمی تواند برنامه مناسبی برای حال و آینده ورزشی خود داشته باشد. تشخیص میزان استعداد و سطح توانایی بازیکنان قاعدتا باید از سوی مربیان با تجربه و با دانش انجام شود.
هرچند بحث استعدادیابی و تشخیص استعداد یک مقوله پیچیده و گسترده می باشد و هیچ قطعیت در این کار وجود ندارد ولی مطمئنا اگر از سوی مربیان با تجربه که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند صورت بگیرد بسیار مطمئن تر خواهد بود.

کلاس های فوتبال دخترانه در تهران به شکل های مختلفی در فصول سال برگزار می شود، گاها در فصول سرد سال به علت برودت هوا این کلاس ها در سالن های سر پوشیده برگزار می شود.
برای ثبت نام در کلاس های آموزش فوتبال و فوتسال بانوان لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.