09108499640 futballtehran@gmail.com

آکادمی و مدرسه فوتبال سپاهان اصفهان در تهران ترم پاییز 98

فوتبال تهران مدرسه فوتبال, مدرسه فوتبال سپاهان آکادمی و مدرسه فوتبال سپاهان اصفهان در تهران ترم پاییز 98
آکادمی و مدرسه فوتبال سپاهان اصفهان در تهران

مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال سپاهان

آکادمی و مدرسه فوتبال سپاهان اصفهان در تهران ترم پاییز 98

ب پشتیبان سایت

آکادمی و مدرسه فوتبال سپاهان اصفهان در تهران 98 : آکادمی فوتبال سپاهان تهران ( طلایی پوشان ) یک فرصت منحصر به فرد را برای بازیکنان 4 تا 17 ساله تهرانی فراهم می کند. تا بالاترین سطح آموزش را با بهترین مربیان و با کیفیت ترین امکانات و زیر ساخت ها تجربه کنند.

مربیان و سایر کارکنان با تعهد کامل دانش و تجربیات خود را که با حضور چندین ساله در سطوح مختلف فوتبال کشور به دست آمده است در اختیار بازیکنان جوان و مشتاق یادگیری می گزارند؛ بازیکنان نیز با تعهد و عزت نفس در محیطی آرام و مناسب آموزش به یادگیری آموزه ها و بهره بردن از تجربیات مربیان می پردازند، تا روز به روز به سطح بالاتری از یادگیری دست یابند.

برنامه سالانه مدرسه فوتبال سپاهان تهران به تداوم آموزش های فنی بازیکنان و افزایش آمادگی بدنی و تناسب اندام آن ها می پردازد، همچنین در بخش آمادگی روحی و روانی بازیکنان نیز کلاس هایی به صورت دوره ای برگزار می گردد تا سبب آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان در مسائل روحی و روانی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد آکادمی و مدرسه فوتبال سپاهان اصفهان در تهران همچنین ثبت نام و شرکت در کلاس های آموزشی این باشگاه می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید ، و از طریق پل های ارتباطی موجود در این صفحه با همکاران ما ارتباط برقرار نمایید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: Fortune Games
  2. بازتاب: cvv sites 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.