09108499640 futballtehran@gmail.com

تست و استعدادیابی فوتبال نونهالان در تهران

فوتبال تهران استعدادیابی, تست فوتبال تست و استعدادیابی فوتبال نونهالان در تهران
ثبت نام مدرسه فوتبال شرق تهران

استعدادیابی تست فوتبال

تست و استعدادیابی فوتبال نونهالان در تهران

ب پشتیبان سایت

تست و استعدادیابی فوتبال نونهالان در تهران برای عموم علاقمندان امکان پذیر می باشد. بازیکنان می توانند برای سنجش سطح بازی خود و نهایتا قرار گرفتن در تیمی متناسب با کیفیت و سطحی که قرار دارند مبادرت به تست نمایند.

در انجام تست و استعدادیابی فوتبال نونهالان فاکتورهای زیادی مورد توجه مربیان قرار می گیرد، که بازیکنان باید به تمام آنها توجه داشته باشند و سعی کنند تا حد امکان خود را به سقف آماری این فاکتور ها نزدیک کنند.
در یک سری از این ویژگی ها که بسیار هم مهم می باشند، بازیکنان کم ترین نقش را در آن ها دارند چرا که اصل آنها اکتسابی نیست و فوتبالیست های با استعداد این ویژگی ها را به صورت خدادادی در وجود خود دارند.
پس اول از همه بازیکنی می تواند در فوتبال موفق باشد، که استعداد اولیه در این زمینه را در وجود خود داشته باشد. میزان این استعداد در بین افراد متفاوت است، بعضی ها بیشتر و بعضی ها به نسبت کمتری از استعداد فوتبالی برخوردار هستند.
وظیفه اصلی مربیان و استعدادیابان سنجش میزان استعداد و توانایی های افراد علاقمند به فوتبال می باشد. و اینکه مشخص کنند این افراد با این مقدار استعداد و توانایی چقدر شانس موفقیت در فوتبال و تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای را دارند.

البته هیچ مربی و استعدادیابی نمی تواند به طور قطع به یقین بگوید فردی در آینده صد درصد بازیکن بزرگی خواهد شد. چرا که در این مسیر هزاران اتفاق می تواند رخ بدهد. و جدای از این اتفاقات، احتمال دارد استعدادیابان نیز گاهی اشتباه کنند. چند سال پیش بود که بزرگترین کارشناسان اروپا، نوری شاهی جوان، بازیکن اسبق دورتمند، رئال مادرید و لیورپول را به عنوان آینده دارترین بازیکن جهان معرفی کردند، ولی همان طور که مشاهده شده این بازیکن در طی این سال هایی که در لیگ های مختلف اروپایی بازی کرد نتوانست انتظارات و در واقع بهتر است بگویم نتوانست پیش بینی های کارشناسان و استعدادیابان را براورده کند
نتیجتا اینکه حتی با تایید بازیکنی از سوی مربیان و کارشناسان مبی بر داشتن استعداد اولیه مناسب، هیچ تضمین صد در صدی برای موفقیت آن بازیکن در آینده وجود ندارد، و موفقیت بازیکن در گرو تلاش، پشت کار و رفتار حرفه ای خود بازیکن می باشد.

جهت هماهنگی برای شرکت در تست نونهالان و دیگر رده های سنی به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید.

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

 1. بازتاب: Darknet Links
 2. بازتاب: French Bulldogs
 3. بازتاب: Glock
 4. بازتاب: wow slot
 5. بازتاب: Phygital Experience
 6. بازتاب: 메이저사이트
 7. I blog frequently and I genuinely thank you for your content. Your article has truly peaked my interest. I’m going to take a note of your blog and keep checking for new information about once a week. I opted in for your RSS feed too.

 8. بازتاب: Ueb Cam Sexo Gratis
 9. بازتاب: nova88
 10. بازتاب: best cvv
 11. بازتاب: sbo
 12. بازتاب: sbo
 13. بازتاب: 1prerequisite
 14. بازتاب: asg789
 15. بازتاب: crédit personnel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.