09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام آکادمی استعدادیابی دروازه بانی در مدرسه فوتبال طلایی پوشان سپاهان

فوتبال تهران آکادمی دروازه بانی, مدرسه فوتبال, مدرسه فوتبال سپاهان ثبت نام آکادمی استعدادیابی دروازه بانی در مدرسه فوتبال طلایی پوشان سپاهان
ثبت نام آکادمی استعدادیابی دروازه بانی

آکادمی دروازه بانی مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال سپاهان

ثبت نام آکادمی استعدادیابی دروازه بانی در مدرسه فوتبال طلایی پوشان سپاهان

ب پشتیبان سایت

ثبت نام آکادمی استعدادیابی دروازه بانی در مدرسه فوتبال طلایی پوشان سپاهان برای آن دسته از بازیکنانی که استعداد خود را در پست دروازه بانی می بینند انجام می شود.

مدرسه فوتبال طلایی پوشان با کسب مجوز رسمی از باشگاه بزرگ و ریشه دار سپاهان اصفهان که یکی از قطب بازیکن پروری کشور به شمار می رود، مدتی است فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است. و در این مدت کوتاه توانسته است به بهترین شکل ممکن از پس تمام وظایف حرفه ای خود برآید.

یکی از برنامه های این مدرسه فوتبال، برگزاری کلاس های تخصصی دروازه بانی برای کشف بازیکنان با استعداد در این پست و آموزش حرفه ای به این بازیکنان می باشد.
دروازه بانی تخصصی ترین و خاص ترین پست بازی فوتبال می باشد ، یک دروازه بان خوب هم از نظر بدنی و هم از نظر روحی روانی باید از آمادگی بالایی برخوردار باشد تا بتواند در شرایط مختلف وظایف خود را به درستی انجام دهد.

برای ثبت نام آکادمی استعدادیابی دروازه بانی مدرسه فوتبال طلایی پوشان سپاهان می توانید وارد این صفحه شود و با شماره تلفن های مجود دراین صفحه تماس حاصل فرمایید و یا مشخصات فردی خود را از طریق صفحه های مجازی موجود در همین صفحه ارسال فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: Buy weed online UsA
  2. بازتاب: topsitenet.com
  3. بازتاب: plumber in salem
  4. بازتاب: relx
  5. بازتاب: 링크집

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.