09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام تست فوتبال باشگاه لیگ کشوری

فوتبال تهران تست فوتبال, لیگ کشوری ثبت نام تست فوتبال باشگاه لیگ کشوری
ثبت نام تست فوتبال باشگاه لیگ کشوری

تست فوتبال لیگ کشوری

ثبت نام تست فوتبال باشگاه لیگ کشوری

ب پشتیبان سایت

ثبت نام تست فوتبال باشگاه لیگ کشوری ایران در یکی از باشگاه های تهران در محدوده ی زمانی معینی صورت می گیرد. دوست داران فوتبال و مستعدان در این رشته با ارتباط با مسئولین این تست ها می توانند از این فرصت طلایی استفاده کنند.

بسیاری از فوتبالیست های موفق در جهان از بازی در لیگ های پایین تر از لیگ اصلی فوتبل کشور شروع به فعالیت کرده اند. بازیکنان ایرانی بسیاری برای نشان دادن توانایی ها و قابلیت های خود در لیگ های پایین بازی کرده اند. “امید ابراهیمی” بازیکن موفق و اسبق تیم پرطرفدار استقلال پیش از معروفیت و بازی در لیگ برتر ایران ، با بازی در تیم های بانک ملی و شهرداری بندر عباس ( لیگ آزادگان) استعداد های خود را به رخ کشید و با موفقیت به تیم سپاهان اصفهان دعوت شد. پس از آن در تیم های استقلال و هم اکنون در تیم الاهلی قطر به فعالیت خود می پردازد.

تمامی این ها گفته ششد تا بدانید برای قرار گرفتن در مسیر موفیت و موفق شدن باید از موفقیت های کوچک شروع کنید. بازی در لیگ های کشوری هرچند لیگ یک، دو و سه موفقیتی است که می تواند موفقیت های بزرگ تری را در پی داشته باشد.

در همین راستا این باشگاه به تست از تمامی علاقمندان و فوتبالیست هایی که منتظر یک فرصت برای دیده شدن بوده اند می پردازد. می توانید برای ثبت نام تست فوتبال باشگاه لیگ کشوری با ما تماس بگیرید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: sagame
  2. بازتاب: bettilt giris
  3. بازتاب: find this
  4. بازتاب: Firearms For Sale

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.