09108499640 futballtehran@gmail.com

مدرسه فوتبال سپاهان تهران ( ثبت نام پاییز 98 )

فوتبال تهران مدرسه فوتبال, مدرسه فوتبال سپاهان مدرسه فوتبال سپاهان تهران ( ثبت نام پاییز 98 )
مدرسه فوتبال سپاهان تهران ( ثبت نام پاییز 98 )

مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال سپاهان

مدرسه فوتبال سپاهان تهران ( ثبت نام پاییز 98 )

ب پشتیبان سایت

مدرسه فوتبال سپاهان تهران برای ترم تابستان، پاییز و زمستان 98 با توجه به ظرفیت محدود از هم اکنون ثبت نام می کند. آکادمی فوتبال سپاهان مختص افراد بالای 3 سال تا 17 سال می باشد.

در نیمه ی اول سال 98 مربیان و مسولین مدرسه فوتبال سپاهان تهران به نتیجه ای مطلوب در خصوص استعداد های برتر فوتبال دست یافتند؛ این مسئولین پر دغدغه به این نتیجه رسیدند تا این مستعدان حقیقی را با رشد و پرورش زیر بال و پر خود و باشگاه، به بهترین باشگاه ها معرفی کنند و بتوانند در موفقیت این عزیزان ذره ای نقش ایفا کرده باشند.

شاید تماشای پیشرفت و لذت از موفقیت این بازیکنان در سال های گذشته در این تصمیم بی تاثیر نبوده و همین لذت سبب این حرکت شده باشد.

برگزاری کلاس ها و تمرینات آموزشی فوتبال صحیح و تایید شده ی نوین اروپا، برنامه ریزی غذایی، برنامه بدن سازی( متناسب با سن کودک و نوجوان) و … با هدف پرورش و تکامل استعداد ها در سنین پایین به صورت تخصصی در این باشگاه، آکادمی و مدرسه فوتبال مرسوم گردیده است.

امروز مفتخریم به آن که توانستیم بخش عظیمی از جامعه فوتبال آموزان را تحت پوشش قرار داده و سهم کوچکی در پیشبرد اهداف فوتبال کشور داشته باشیم.

راه های ارتباطی و تماس با ما را در اینجا ملاحظه کنید.

, , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: kardinal stick
  2. بازتاب: wow slot
  3. بازتاب: sbo
  4. بازتاب: bóng đá trực tiếp
  5. بازتاب: Chaturbate Iuliana32
  6. بازتاب: nova88

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.